Nový Volkswagen Caddy bol nafotený s malou kamuflážou.

Nový Volkswagen Caddy bol nafotený s malou kamuflážou.

4. februára 2020 0 Od spiatocka.sk

Súčasná generácia Volkswagen Caddy je na trhu už veľmi dlho. Ak sa nemýlim, tak od rou 2010 a to je už poriadne dlhá doba. Konkurencia už má dávno novšie vozidlá, tak Volkswagen nesmie byť pozadu. Preto nemecká automobilka predstaví úplne novú generáciu. 

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Nová generácia nebola zatiaľ oficiálne odhalená, tak sa zatiaľ môžeme pozrieť na špionážne fotografie vďaka magazínu carwow.de.

Novinka je na prvý pohľad absolútne nová a nepripomína súčasné Caddy. Predná maska bude podobná Volkwagen Golf MK8 a pravdepodobne aj svetlomety. Pri pohľade z boku si môžeš všimnúť vysúvacie dvere, ale veľmi sa mi nové Caddy podobá na Daciu Dokker.

Interiér ešte nebol odhalený, ale tam môžeme očakávať veľkú podobnosť so súčasnými modelmi, avšak Caddy dostane viacero odkladacích priestorov.

Pod kapotou môžeme očakávať agregáty, ktoré má v ponuke Volkswagen Golf. Očakávať môžeme aj mild-hybridné verzie. Do budúcna môžeme počítať aj s elektrickou verziou.

Cena bude o niečo vyššia ako v súčasnosti. Cenové porovnanie nájdeš tu. Oficiálny začiatok výroby je naplánovaný na 20.2.2020 predstavenie by malo prebehnúť v rovnakom dátume.

Volkswagen Caddy 2021

Zdroj: CarWow