Nový SsangYong Korando má moderný interiér s virtuálnym kokpitom.

Nový SsangYong Korando má moderný interiér s virtuálnym kokpitom.

30. januára 2019 0 Od spiatocka.sk

Len pár dní dozadu zverejnila juhokórejská automobilka SsangYong fotky jemne zahaleného exteriéru. Dnes boli odhalené ďalšie fotky interiéru.

Keď SsangYong zverejnil fotky interiéru, tak som myslel, že interiér bude podobný ako v Rextone. Avšak SsangYong prekvapil. Interiér vyzerá moderne.

Na stredovej konzole je dotykový displej s multimediálnym systémom. Pravdepodobne s veľkosťou 10,25″. Automobilka nezverejnila údaje. Pod ním nájdeme ovládanie automatickej klimatizácie s displejom a nižšie nájdeme úložný priestor. Pozdĺž palubnej dosky je lišta s hliníkovým vzhľadom, ktorá bude pravdepodobne z plastu. Na palubnej doske je aj dekorácia s klavírneho laku. Určite poteší aj virtual kokpit, na ktorom si šofér môže pozrieť všetky potrebné údaje o novinke. Viac informácií už nemáme. Na to si budeme musieť počkať až do marca na autosalón v Ženeve. Určite ti prinesieme najrýchlejšie info priamo z autosalónu. Počítať môžeme pravdepodobne aj so sedačkami, ktoré môžu byť čalúnené napríklad červenou, hnedou alebo inou kožou. Podobne ako to má v ponuke Tivoli.

eshop spiatocka.sk

V ponuke agregátov bude pravdepodobne 1,6 litrový diesel a 1,5 litrový prepĺňaný benzín s výkonom 150 koní. Počítať môžeme s automatickou prevodovkou a aj s pohonom všetkých kolies.

Čo sa týka cien, tak základ bude podľa mňa začínať na sume 24 000€, pričom vrchol môže stáť približne 30 000€.