Nový Nissan X-Trail je odhalený únikom. Interiér vyzerá luxusne.

Nový Nissan X-Trail je odhalený únikom. Interiér vyzerá luxusne.

18. apríla 2020 0 Od spiatocka.sk

Súčasná generácia Nissan X-Trail je na trhu už od roku 2013 a v roku 2016 prešiel X-Trail faceliftom. Prešlo dlhých sedem rokov a preto je čas na novú generáciu. Nová generácia bude predstavená tento rok, no zatiaľ neboli zverejnené žiadne oficiálne fotografie. To nevadí. Pozrieme sa na únik fotiek.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Nový Nissan X-Tral vyzerá oveľa väčšie a mohutnejšie. Predná maska je navrhnutá v štýle súčasných vozidiel Nissan, no predné svetlá sú rozdelené na dve časti. Pod svetlami sa nachádza otvor na nasávanie vzduchu a nižšie je nárazník s imitácie hliníka. Zadná časť už má jednoduchší dizajn.

Interiér novinky je moderný a úplne iný ako má predchodca. Nájdeme tam digitálny prístrojový panel, ktorý môže mať viacero grafických zobrazení. Vedľa sa nachádza vysunutý dotykový displej s multimediálnym systémom. Nižšie je ovládanie automatickej klimatizácie. Na stredovom tuneli sa nachádza odkladací priestor s bezdrôtovým nabíjaním telefónov, malá riadiaca páka prevodovky, ovládanie elektronickej parkovacej brzdy a otočný ovládač jazdných režimov. Všimni si, že na stredovom tuneli sa nachádza aj ďalší odkladací priestor.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Čo sa týka motorov, tak zatiaľ je ešte skoro hovoriť a motoroch pretože, nemáme oficiálne informácie. Očakávať však môžeme benzínové a naftové štvorvalce.