Nový Hyundai Bayon je odhalený únikom. Čo ponúkne?

Nový Hyundai Bayon je odhalený únikom. Čo ponúkne?

22. januára 2021 0 Od Ľuboš Surovič

Automobilka Hyundai mala minulý rok celkom akčný. Bolo predstavených viacero modelov, ale tento rok nebude výnimka. Čoskoro má byť oficiálne predstavené ďalšie vozidlo s názvom Bayon. Ako bude vyzerať?

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Na fotografiách si môžeš všimnúť celkom zaujímavý dizajn novinky. Vpredu sa nachádza veľká mriežka chladiča, ktorá zasahuje do nárazníka. Vyššie je menší nasávací otvor a taktiež si môžeš všimnúť štvoricu svetiel. Dvojica svetiel vo vrchnej časti slúži ako LED denné svietenie a nižšie sa nachádza dvojica Full-LED svetlometov. Zadná časť pôsobí uhladene a jednoducho. Taktiež vzadu sa nachádzajú svetlomety v tvare bumerangu, ktoré sú prepojené LED pásikom.

Interiér je rovnaký s Hyundai i20. Nájdeme tam elegantný volant, virtual cockpit a dotykový displej s multimediálnym systémom.

Hyundai Bayon offiziell

Čo sa týka motorov, tak nemáme oficiálne informácie, ale predpokladáme, že v ponuke bude 1,2 MPi a 1,0 T-GDi. Použité asistenčné systémy budú pravdepodobne rovnaké ako má Hyundai i20.

Hyundai Bayon s veľkou pravdepodobnosťou nahradí Hyundai i20 Active. Oficiálne predstavenie prebehne čoskoro a do predaja sa Bayon dostane v prvej polovici roku 2021.