Nové BMW radu 2 Active Tourer dostane moderný interiér.

Nové BMW radu 2 Active Tourer dostane moderný interiér.

23. júna 2020 0 Od spiatocka.sk

Mníchovská automobilka BMW len nedávno predstavila facelift radu 5. Vozidlo prešlo viacerými zmenami, no interiér v podstate zostal rovnaký. Taktiež aj ostatné vozidlá BMW majú skoro rovnaký interiér, no BMW 2 Active Tourer to má zmeniť.

BMW 2 Active Tourer 2021

Na najnovších špionážnych fotografiách je vidieť interiér nového radu 2 Active Tourer. V interiéri asi najviac zaujme dvojica spojených obrazoviek. Podobné riešenie používa aj Mercedes-Benz. Jedna obrazovka za volantom sa bude využívať ako virtual cockpit, ktorý ponúkne šoférovi všetky potrebné informácie k vedeniu vozidla. Ďalší displej je centrálny dotykový displej s multimediálnym systémom. Všimnúť si môžeš, že aj multimediálny systém prejde zmenami. Ostatné tlačidlá a káble si netreba všímať pretože sa jedná o testovacie vozidlo.

BMW 2 Active Tourer 2021

Čo sa týka exteriéru, tak vozidlo je kamuflované, ale ľadvinky budú väčšie a svetlomety užšie.

Nový rad 2 Active Tourer je postavený na platforme UKL2. Vďaka tomu ponúkne novinka väčší priestor pre cestujúcich a aj väčší batožinový priestor.

BMW 2 Active Tourer 2021

V ponuke bude pohon predných kolies a pohon predných kolies xDrive. Taktiež aj manuálna 6-stupňová prevodovka a automatická 8-stupňová prevodovka.

Predstavenie by malo prebehnúť koncom roka 2020.

 

Zdroj: CarsCoops