Nová Lada Vesta FL bude pravdepodobne predstavená čoskoro.

Nová Lada Vesta FL bude pravdepodobne predstavená čoskoro.

18. novembra 2021 0 Od Ľuboš Surovič

O novej Lade Vesta FL sme napísali množstvo článkov. Približne pred dvoma rokmi už boli vonku informácie, že facelift dostane na výšku postavený dotykový displej. Časom informácie pribúdali a teraz vieme čo môžeme čakať. Termín predstavenia sme však nevedeli, ale nadšenci vozidiel Lada si však prídu na svoje.

Lada Vesta FL

AutoVaz zasielal ruským predajcom Lada zaujímavý mail, v ktorom sa píše o marketingových cieľoch do konca roku 2021. V jednej časti je však uvedené: “Začnite sa pripravovať na predstavenie novej Lady Vesta”. Taktiež je v maily napísané aby si predajcovia pripravili miesto na túto novinku.

Nevieme presne povedať kedy bude nová Vesta predstavená, ale s veľkou pravdepodobnosťou začiatkom roku 2022. Každopádne pokúsime sa zistiť čo najviac informácií.

Lada Vesta FL

Čo už vieme o novej Veste? Mriežka chladiča dostane nový dizajn a vo vyšších výbavach budú full LED svetlomety. V interiéri sa bude nachádzať nový multifunkčný volant a za ním virtual cockpit. Novinkou v interiéri je aj na výšku orientovaný dotykový displej, podobne ako majú vozidlá Renault. Pod displejom sú tlačidlá a nižšie ovládanie automatickej klimatizácie prevzaté z Dacie.

Lada Vesta FL