Mitsubishi predstaví na autosalóne v Tokiu sedem noviniek.

Mitsubishi predstaví na autosalóne v Tokiu sedem noviniek.

12. januára 2022 0 Od spiatocka.sk

Mitsubishi Motors predstaví na autosalóne v Tokiu 2022, ktorý sa otvorí svoje brány 14. januára sedem noviniek. Tie budú zahŕňať päť upravených verzií sériových modelov, ako aj koncepty K-EV X Style a Vision Ralliart.

Mitsubishi 2022

Mitsubishi Kei car sa v Japonsku predáva od roku 2019. Toto malé autíčko vybavené benzínovým motorom s objemom 660 cm3. Koncept Kei EV X-Style bude malé elektrické vozidlo. Špecifikácie ešte nie sú zverejnené, ale podľa odhadov bude mať toto malé autíčko dojazd približne 200 km.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Vision Ralliart je koncept založený na novej generácii Mitsubishi Outlander . Je vybavený závesovou mriežkou a veľkým zadným difúzorom. Vision Ralliart je vybavený 22-palcovými kolesami, veľkými brzdovými kotúčmi a 6-piestikovými strmeňmi. Koncept symbolizuje znovuzrodenie podznačky Ralliart. V novembri 2021 na autosalóne v Thajsku bolo predstavené Pajero Sport a pickup Triton (na medzinárodnom trhu tiež L200) vo verzii Ralliart. Autá majú iba exteriérovú úpravu.

Outlander Ralliart Style, Mitsubishi Eclipse Cross Ralliart Style a Mitsubishi Delica D: 5 Tough x Tough sú vybavené doplnkami Ralliart, ako sú zliatinové kolesá, štíty a červenými doplnkami tak ako súťažné vozidlá. Vozidlo Delica D: 5 Tough x Tough má navyše zvýšenú svetlú výšku.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Outlander Wild Adventure Style dostal chrómové doplnky. Model je tiež vybavený turistickým strešným nosičom, ťažným zariadením a cestovným vybavením vyvinutým v spolupráci so značkou Ogawa.

Posledným prípadom je tuningová verzia elektrického kei car Minicab-MiEV s predponou B-Leisure Style v názve. Karoséria má dvojfarebný lak so slonovinovou strechou a tmavozelenou spodnou stranou spolu s nálepkou na nabíjanie, stan a pracovný stôl. Auto je vhodné na kempovanie. Má rozkladaciu posteľ, markízu a kempingový stolík. Sedadlá v zadnom rade sa sklopia a vytvoria rovnú podlahu. Nechýba ani MiEV Power Box, ktorý dokáže využívať energiu batérie na napájanie elektroniky a zariadení, ako je rýchlovarná kanvica, kávovar alebo notebook.

Tokyo Auto Salon 2022 bude prebiehať od 14. do 16. januára.

Mitsubishi 2022