Interiér novej Lady Vesty odhalil únik.

Interiér novej Lady Vesty odhalil únik.

9. decembra 2018 0 Od spiatocka.sk

AutoVaz dávnejšie potvrdil, že druhá generácia Vesty bude na novej platforme Renault-Nissan. Vďaka tomu by mohla byť Vesta oveľa modernejšia, komfortnejšia a luxusnejšie, no na novú generáciu máme ešte minimálne dva roky čas.

Na internete sa objavila fotografia interiéru novej alebo faceliftovanej Vesty. Táto fotografia mala byť podľa všetkého vyhotovená na súkromnej prezentácií AutoVaz.

Na fotke si môžeš všimnúť, že sa jedná v podstate o palubnú dosku akú má Vesta. Avšak volant má viac tlačidiel. V strede palubnej dosky je veľký na výšku orientovaný displej multimediálneho systému a ovládania klimatizácie. Podobný displej používa Renault aj v modeloch Talisman a Megane. Je dosť možné, že nová Vesta bude inšpirovaná práve Renaultom. Pod displejom je kryt odkladacieho priestoru z klavírneho laku. Stredový tunel je tiež upravený. Riadiaca páka je o niečo vyššie, za ňou je zasa úložný priestor s roletkou.

eshop spiatocka.sk

Uvidíme či taký interiér bude použitý v novej generácii alebo vo facelifte, ktorý by mohol byť kľudne predstavený v priebehu budúceho roka. Tiež sa môže jednať aj o podvrh. Každopádne ak je fotka reálna prikláňam sa k faceliftu. Nová generácia bude mať určite úplne iný interiér nie iba upravený. Určite kontaktujeme AutoVaz a zistíme či je foto skutočná a či vôbec plánuje facelift.