Hyundai predstavil Tucson N-Line, ktorý dostane elektronický podvozok ECS.

Hyundai predstavil Tucson N-Line, ktorý dostane elektronický podvozok ECS.

31. januára 2021 0 Od Ľuboš Surovič

Nový Hyundai Tucson bol predstavený minulý rok v septembri. V novembri minulého roku sme mohli na pár hodín otestovať nový Tucson. Musím povedať, že Tucson ma jazdnými vlastnosťami veľmi prekvapil. Teraz však prichádza verzia N-Line, ktorá ponúka športovejší dizajn.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Hyundai Tucson N-Line má ponúknuť športový dizajn, ale po predstavený som bol sklamaný. Tucson N-Line nemá až tak športový dizajn, ale je to iba môj názor. Vpredu sa nachádza nový nárazník s väčším nasávacím otvorom. Za predným a zadným blatníkom sa nachádza falošný výduch vzduchu a vzadu nájdeme športový nárazník.

V interiéri nájdeme sedadlá čalúnené Alcantarou, prešité červenou niťou s nápisom N, kovové pedále a volant s nápisom N.

V ponuke motorov nájdeme iba silnejšie motorizácie. Presnejšie motor 1,6 TGDi s výkonom 150 alebo 180 k, hybrid s výkonom 230 koní a plug-in hybrid s výkonom 265 koní. Na požiadanie je k dispozícii elektronicky riadený podvozok ECS.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Čo sa týka Hyundai Tucson N, tak zatiaľ toto vozidlo nie je potvrdené, ale pod kapotou by mal byť 2,5-litrový turbo motor s výkonom 295 koní. Predaj Hyundai Tucson N-Line sa začne na jak roku 2021.