Hyundai i30 prešiel faceliftom. N-Line je v ponuke aj pre kombi.

Hyundai i30 prešiel faceliftom. N-Line je v ponuke aj pre kombi.

27. februára 2020 0 Od spiatocka.sk

Prvá generácia Hyundai i30 bola predstavená v roku 2007. Následne tretia generácia bola predstavená v roku 2016, ale teraz po štyroch rokoch prichádza výrazný facelift. Čo prináša?

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Predná maska je po facelifte modernejšia, väčšia s novým dizajnom. Svetla dostali taktiež nový dizajn a LED denné svietenie sa presunulo do svetlometov. Nárazník má taktiež nový dizajn a verzie N-Line dostali nové nasávacie otvory po stranách. Bočná strana neprešla veľkými zmenami, ale elektróny dostali nový dizajn. Vzadu sú svetlá s novým dizajnom.

V interiéri nastali taktiež zmeny. V ponuke bude po facelifte 7-palcový virtual cockpit a väčší 10,25-palcový dotykový displej. V ponuke bude aj služba Bluelink a Hyundai Live Services.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Pod kapotou nájdeme v základe 1,5 litrový atmosférický benzín s výkonom 110 koní. Ďalej bude v ponuke 1,0 T-GDi s výkonom 120 koní. Tento motor môže byť spojený so 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou automatickou prevodovkou. Motor 1,0 T-GDi môže byť aj mild-hybrid so 48V. Mild-Hybrid môže byť spojený s inteligentnou 6-stupňovou manuálnou prevodovkou iMT alebo 7-stupňovou automatickou prevodovkou. Na vrchole je 1,5 T-GDi s výkonom 160 koní, ktorý je štandardne vybavený mild-hybridným pohonom.

V ponuke zostáva aj diesel 1,6 CRDi s výkonom 115 a 136 koní.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.