DACIA SPRING ZÍSKALA OCENENIE “GOOD DEAL” NA AUTOMOBILE AWARDS 2021

DACIA SPRING ZÍSKALA OCENENIE “GOOD DEAL” NA AUTOMOBILE AWARDS 2021

22. decembra 2021 0 Od spiatocka.sk

Dacia Spring vyhrala cenu “Good Deal”

Dacia Spring, uvedená na trh na jar 2021, získala ocenenie „Good Deal 2021“ v rámci udeľovania cien Automobile Awards. Ocenenie, ktoré udeľuje porota zložená z 18 novinárov, oceňuje auto, ktoré ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze spomedzi modelov v predaji za menej ako 20 000 EUR. Po tom, čo Sandero získalo titul v roku 2020, je to teraz Spring, ktorý tento rok vedie na stupňoch víťazov. Ako plne elektrické vozidlo ponúka kombináciu dostupnej nákupnej ceny (dostupná od 89 EUR/mesiac vo Francúzsku) a nízkych prevádzkových nákladov.

Elektrická revolúcia značky Dacia

S modelom Spring, Dacia predstavuje najdostupnejšie elektrické mestské vozidlo na trhu. Je moderné a spĺňa základné potreby. Spring je ľahké, kompaktné vozidlo a prichádza za bezkonkurenčnú cenu. Je všestranné a flexibilné, so svojimi malými rozmermi a pôsobivým dojazdom (až 305 km podľa WLTP City), vďaka čomu je ideálne na každodenné používanie.

Pozoruhodný štart

Po dosiahnutí viac ako 40 000 objednávok za 8 mesiacov sa Spring teší z vynikajúcej obchodnej reakcie. Sprístupnením elektrickej mobility pre všetkých Spring prilákal zákazníkov, ktorí už značku Dacia poznajú, ako aj väčšinu nových zákazníkov.

„Od svojho uvedenia na trh je Dacia Spring obrovským úspechom. Chceli by sme poďakovať Automobile Awards za toto druhé ocenenie Good Deal, ktoré potvrdzuje chuť klientov na naše modely. Spring sprístupňuje elektrické vozidlá všetkým svojou bezkonkurenčnou cenou a atraktívnym, dobrodružným vzhľadom. Je to skrátka elektrická r-EV-olúcia od značky Dacia!”

Denis Le Vot, CEO Dacia & LADA

Bigster concept SI ZÍSKALA srdcia poroty

Porota tiež označila Bigster Concept za svoj „Coup de Coeur“ pre rok 2021 v kategórii Concept Car. Bigster Concept, verný duchu značky Dacia, je 4,6 m dlhé, robustné a priestranné vozidlo. Vo svojom živle je na prašných cestách a dobývaní neprebádaných území, ponúka nenáročný balík všetkého, čo potrebujete, aby ste sa mohli vydať na ďalšie dobrodružstvo!