BMW M2 CS bolo nafotené na okruhu. Aké parametre ponúkne?

BMW M2 CS bolo nafotené na okruhu. Aké parametre ponúkne?

16. mája 2019 0 Od spiatocka.sk

BMW M2 Competition je momentálne asi najviac šoférske auto medzi vozidlami M. To hlavne vďaka nízkej váhe, vysokému výkonu a skvelej ovladatelnosti. Však pod kapotou má preplňovaný 3,0 litrový šesťvalec s výkonom 410 koní a krútiacim momentom 550 Nm. S váhou 1 550 kg zvládne stovku za 4,4 sekundy a maximálna rýchlosť je 280 km/h. Lenže mníchovská automobilka „em dvojku“ posune ešte o level vyššie verziou CS.

https://www.instagram.com/p/Bw4o_3AF8g3/

 

Verzia CS má v porovnaní s M2 mierne upravené a širšie ladvinky. Spätné zrkadlá majú viac špicaté výbežky. Na zadnej časti nájdeme mierne upravený nárazník a dvojicu výduchov vzduchu. Svetlá sú taktiež mierne odlišné.

Ak sa pozrieme pod kapotu, tak tam bude 3,0 litrový radový šesťvalec s výkonom 450 koní, ktorý bude poháňať zadné kolesá cez manuálnu alebo automatickú dvojspojkovú prevodovku. Ďalej verzia CS dostane strechu s uhlíkových vlákien a 19″ disky z ľahkých zliatin obuté do pneumatík Michelin Pilot Sport Cup 2. Za príplatok môže mať M2 CS aj karbón keramické brzdy.

https://www.instagram.com/p/Bw6hUcQlVfu/?utm_source=ig_embed

 

Interiér bude môcť byť iba čierny a za príplatok budú v ponuke sedadlá čalunené Alcantarou. Čo sa týka predstavenia, tak novinka bude pravdepodobne predstavená koncom roka 2019. Možno nás BMW prekvapí už v septembri vo Frankfurte. Predaj by mal začať v marci 2020.

Hyundai i30 Fastback N Performance

Zdroj: Instagram DCNCARS